Jiangsu World Chemical Co., Ltd

Wybierz światowe barwniki!

Stwórz kolorowy świat!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBarwniki syntetyczne

Syntetyczne tekstylne reaktywne barwniki Vat Brown Lbg Barwniki tekstylne i chemikalia

Orzecznictwo
W tym miejscu chcielibyśmy powiedzieć, że barwnik dostarczony przez World Chemical Co., Ltd. działa bardzo dobrze, zwłaszcza barwniki kadziowe.

—— Mu Hammad Umar

Nasza firma jest wdzięczna firmie World Chemical Co., Ltd. za owocną i wieloletnią współpracę. Jakość dostarczonych produktów jest satysfakcjonująca

—— Aslam

Jestem bardzo zadowolona i super obsługa. Chociaż moja kwota jest niewielka, wierzę, że w przyszłości będzie więcej współpracy.

—— Irfan

You are professional and familiar with our market. Help me develop my products, which makes my company become better. I can trust and rely on them

—— Amy Adam

Im Online Czat teraz

Syntetyczne tekstylne reaktywne barwniki Vat Brown Lbg Barwniki tekstylne i chemikalia

Duży Obraz :  Syntetyczne tekstylne reaktywne barwniki Vat Brown Lbg Barwniki tekstylne i chemikalia

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: CHINA
Nazwa handlowa: WLDCHEM
Orzecznictwo: ISO/ECO-PASSORT/REACH/INTERTEK
Model Number: vat brown LBG

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 100kg
Cena: USD3-5/KG
Packaging Details: 25KGS Carton Box or Plastic Drum(optional) with inner plastic bag
Szczegółowy opis produktu
color: brown appearance: Powder / Granular
dyeing methord: tie dyeing purity: 100%
Business Type: manufacturer strength: 100%
High Light:

syntetyczne barwniki organiczne

,

syntetyczny barwnik do tkanin

Syntetyczne tekstylne reaktywne barwniki Vat Brown Lbg Barwniki tekstylne i chemikalia
 
 
informacje o firmie

Jiansu World Chemical Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem naukowo-technologicznym o wysokim punkcie wyjścia, specjalizującym się w produkcji ekologicznych barwników kadziowych.Firma posiada aktywa o wartości 8 milionów RMB, zajmując powierzchnię 3000 metrów kwadratowych. Istnieją dwie filie firmy, zawierające ponad 40 rodzajów produktów pod marką „WORLD”. i rozwój, kontrola produkcji, testowanie aplikacji. Tymczasem niektórzy weterani i eksperci są odwiecznie zaangażowani w obsługę klienta. Dzięki naszej zaawansowanej technologii produkcji, zarządzaniu naukowemu, wiodącemu importowanemu i krajowemu sprzętowi produkcyjnemu oraz sprzętowi do testowania jakości, nasze produkty przeszły międzynarodowy standard ISO9001 certyfikacja systemu zarządzania jakością oraz certyfikacja systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Nasze dostosowane do potrzeb marki światowe barwniki kadziowe mają kompletny chromatogram i wyjątkową trwałość, co jest szczególnie odpowiednie w przypadku szczególnej branży o wysokiej odporności. Serdecznie zapraszamy chińskich i zagranicznych biznesmenów do omawiania interesów, dzielenia się zasobami i wspólnego tworzenia świetlanej przyszłości.


 

Podsumowanie produktów

Barwniki kadzi marki Brand World produkowane przez jiangsu world Chemical co.ltd. należą do rodzaju ketonów antrachinonowych i antracenowych, które są stosowane do barwienia bawełny, lnu, sztucznego jedwabiu i materiałów mieszanych. dyfuzja wody, jednolitość dyspersji i antykohezja zawiesiny. Jest to szczególnie przydatne do szybkiego ciągłego barwienia i ciągłego wyściełania z automatycznym mieszaniem ze względu na dużą szybkość redukcji.

barwniki kadziowe nie rozpuszczają się w wodzie, natomiast zredukowane do soli leukocytarnej środkiem redukującym w warunkach alkalicznych mogą rozpuszczać się w wodzie i uzyskiwać cechę natychmiastowości z włóknami celulozowymi, co jest sposobem na osiągnięcie celu barwienia, a następnie stabilny odcień a dobra trwałość koloru wyjdzie dzięki utlenianiu i mydleniu.

 

1 CI kadzi brązowy 1
2 CI kadzi brązowy 3
3 CI kadzi brązowy 68
4 CI kadzi brąz 72
5 CI kadzi brązowy LGG
6 CI kadzi brązowy GGS
7 CI kadzi brązowy LBG
 
 
Pakowanie i wysyłka

1. 25KG lub 50KG indywidualny pakiet w razie potrzeby
2. Wewnętrzna: plastikowa torba w razie potrzeby
3. Zewnętrzne: pudełko kartonowe lub plastikowy bęben (opcjonalnie)

 

Nasze Usługi

Jesteśmy dumni z naszej pracy i szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów.Mamy doświadczenie w obsłudze rynku światowego.Należy pamiętać, że nasze czasy realizacji produkcji zależą od konkretnych pozycji i ilości sztuk.Nasz sukces opiera się na zrozumieniu wymagań i charakteru produktów oraz terminów marketingowych.Dlatego zawsze dbamy o to, aby każde zamówienie zostało dostarczone na czas.

  • Dostosowana usługa

Akceptujemy DOSTOSOWANIE, ponieważ różni klienci na różnych rynkach zawsze mają różne potrzeby i pragnienia.MOQ różni się w zależności od konkretnego przedmiotu.Od samego produktu, przez opakowanie po katalog marketingowy, który możemy dostarczyć zgodnie z Twoimi wymaganiami.

  • Usługa transmisji na żywo

Dobrze wiemy, co czują klienci, czekając na zamówienie po potwierdzeniu wpłaty.Tutaj World Chemical Co., Ltd. zapewnia usługę transmisji na żywo, aby poinformować Cię o każdym etapie produkcji.Specjalnie wyznaczona osoba wyśle ​​​​Ci sytuacje dotyczące zakupu surowców, rozpoczęcia produkcji, pakowania wyrobów gotowych, rezerwacji przestrzeni ładunkowej i ect.

  • Usługa kredytu płatniczego

Współpracowaliśmy z China Export and Credit Insurance Corporation (SINOSURE).Ten nowy program finansowania może zapewnić płatność O/A w ciągu 30-60 dni w maksymalnej wysokości 100000 USD.

  • Serwis na miejscu

Posiadamy profesjonalny zespół utalentowanych inżynierów aplikacji do obsługi klientów zamorskich.Jeśli masz jakiś problem z aplikacją produktów, mogą przyjść do Twoich drzwi, aby rozwiązać problem.

 

Szczegóły kontaktu
Jiangsu World Chemical Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Allison

Tel: +8615861504187

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!